Güvenilir sigorta çözümlerinde uzmanız...

Evrensel Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. Dört arkadaş Nino Debehar’ın yönetim kurulu başkanlığında Saptaş Sigorta adı altında 1975 yılında Evrensel Sigorta'nın temellerini attı.

Bu ortaklık 1986 yılına kadar devam etti. Bu yılda iki ortak şirketten ayrıldı ve Evrensel Sigorta olarak isim değiştirdi.

1998 yılında Evrensel Sigorta ve Reasürans Brokerliği kuruldu ve bu tarihten sonra faaliyetlerini bu firma üzerinden sürdürdü.

Edi ve Jaki Debehar 2000 yılında aile şirketine katıldı. Aylin Hamurcu da İsviçre Sigorta’daki yılların getirdiği tecrübesiyle sağlık ve hayat bölümümüzün başına geçti. Kendisinin üstün yönetim başarısı sayesinde nerdeyse hergün 5000’in üstündeki müşterilerimizden teşekkür mesajları almaktayız.

Şirketimiz hasar yönetiminde her zaman etik değerleri el üstünde tutmuş ve müşterilerimizin hakkını en üst seviyede korurken, işbirliği yaptığımız şirketlerin haklarını da gözardı etmemiştir.

Yaklaşık 2000’den fazla hasar dosyası başarı ile bitirilmiş, ve bu sayede sözlü veya yazılı teşekkür mesajları alınmıştır. Biz hemen hemen her sektörü kapsayan bir müşteri portföyüne sahibiz, bu genişleme bu memnun müşteri referansları ve bizleri tavsiye etmeleri sayesinde gerçekleştirilmiştir.

Biz oteller ve endüstriyel işletmeler için özel sigorta poliçeleri gerçekleştirirken, bu riskler için hem Türkiye'den hem de yurt dışından çözümler sunmaktayız.

2013 yılında Evrensel Sigorta; Asigest Holding adında, 8 ülkede ofisleri olan ve 400 kişilik profesyonel bir ekibi olan uluslararası broker grubu ile ortaklık yaptı.

Günümüzde Asigest Holding orta ve büyük boyutlu işletmelere ve devlet işletmelerine, kişiye özel çözüm üreten bölgenin önemli piyonlarından biri olmuştur.

Evrensel Sigorta günümüzde hem bölgesel hem de yerel konulara duyarlı çok kültürlü, çok dilli küresel broker olarak tanımlanabilir.

Asigest Holding ve bünyesindeki uluslararası brokerler 9 ülkenin kültürü ile birlikte, 12 ana dil barındırmaktadır.

Evrensel Sigorta müşterilerin sigorta ihtiyaçlarına uluslararası standartlarda kaliteli çözümlerle cevap vermektedir. .